Japońskie inspiracje w najnowszej kolekcji Michaela Hekmata

Sesja wizerunkowa do najnowszej kolekcji z metką Michael Hekmat powstała w otoczeniu przepięknych kwiatów i zieleni. Autorem zdjęć do lookbooka jest Bartek Szmigulski.

Foto: Materiały prasowe

Wiosenno-letnia kolekcja Michaela Hekmata na sezon 2016 zainspirowana została ogrodem japońskim i filozofią jego tworzenia. Z całą swoją prostotą, elegancją i harmonią. Kolekcję charakteryzują przede wszystkim geometryczne kroje, a jej paleta kolorów ograniczona została tylko do czterech barw – biały, czarny, niebieski i lawendowy. Wśród najnowszych propozycji od Michaela Hekmata znajdziemy marynarki o kroju kimono, spodnie z delikatnie rozszerzanymi nogawkami oraz przylegające do ciała golfy.

"W kolekcji wszystkie te rzeczy zyskały jakby nowy wymiar. Z maniakalnym wręcz uporem, dopracowane do najmniejszych szczegółów, wykonane z najszlachetniejszych tkanin. Nie zapominając o duchu przyszłości, użyłem jedwabnego jerseyu, miękkiego jeansu laminowanego od spodu czy lekkiej tkaniny koszulowej wykończonej folią."
mówi Hekmat

Najnowsze propozycje od Michaela Hekmata są pierwszymi, którą projektant sygnuje swoim imieniem i nazwiskiem. Stąd nuta romantyzmu i pewnej młodzieńczej naiwności, która przewija się przez zdjęcia tego lookbooka. Od tego momentu studio Hekmata prezentować będzie kolekcje pod jego nazwiskiem, jak i marką Blessus.

Foto: Materiały prasowe Michael Hekmat
Foto: Materiały prasowe Michael Hekmat

Tematy:

Nieprawidłowy email