Królowa kina na okładce magazynu "WSJ"

Hollywoodzka gwiazda Meryl Streep zaproszona została na wrześniową okładkę magazynu „WSJ”. A wszystko to związane jest z premierą jej najnowszego filmu „Florence Foster Jenkins”.

Foto: WSJ Magazine

Meryl Streep chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ma 67 lat, ogromny dorobek aktorski i aż 19 nominacji do Oscara. Nic dziwnego, że przez wielu uważana jest za jedną najbardziej utalentowanych i cenionych aktorek naszych czasów. To także osoba stroniąca od skandali i chroniąca swoją prywatność.

Foto: WSJ Magazine Meryl Streep

Zatem skoro Meryl pojawia się na okładce, związane to może być jedynie z jej pracą, a dokładnie nową rolą. I tak jest i tym razem. Aktorka zaproszona została na jedynkę wrześniowego numeru magazynu „WSJ” w związku z promocją nowego filmu przedstawiającego losy Florence Foster Jenkins znanej jako „najgorsza śpiewaczka świata”. Na zdjęciach Brigitte Lacomb zdobywczyni Oscara wystylizowana została w zestawy pochodzące z najnowszych kolekcji takich domów mody i marek jak Azzedine AlaiaMax MaraCelineCartierDries Van NotenFred Leighton. Sesja opatrzona została obszernym wywiadem, którym Meryl opowiada między innymi o przygotowaniach do roli.

Foto: WSJ Magazine Meryl Streep
Foto: WSJ Magazine Meryl Streep

Tematy:

Nieprawidłowy email