Melisski Karla Lagerfelda

Brazylijska marka produkująca kultowe buty gumowe podjęła kolejną współpracę z kreatorem mody. Po Vivienne Westwood przyszła kolej na ikonę świata mody – Karla Lagerfelda.

Projekt kolekcji Karla Lagerfelda dla Melissy/WWD

Karl to prawdziwy człowiek renesansu! Projektuje dla takich domów mody jak Chanel oraz Fendi, ma swoją linię ubrań, fotografuje oraz angażuje się w najróżniejsze, artystyczne projekty. Sami nie wiemy kiedy projektant znajduje na to wszystko czas! Ostatnim projektem Karla jest kolekcja obuwia dla znanej marki Melissa. Melisski to kolorowe buty w całości wykonane z przetworzonego plastiku o zapachu gumy do żucia. Nasze serca kilka sezonów temu podbiła kolekcja uroczych szpilek z kulkami projektu Vivienne Westwood. Wygląda na to, że kolekcja Karla będzie inspirowana barwami flagi brazylijskiej oraz modelem butów Mary Jane.

Z niecierpliwością czekamy na efekty współpracy, które trafią na półki europejskich sklepów w czerwcu! Tymczasem przypominamy kolekcje butów Melissy zaprojektowane przez takich projektantów jak Vivienne Westood, Alexandre Herchcovitch, Gareth Pugh, Jean Paul Gaultier czy Jason Wu.

Melissa

Vivienne Westwood for Melissa, 590 zł

Melissa

Alexandre Herchcovitch for Melissa, 540 zł

Melissa

Gareth Pugh for Melissa, 380 zł

Melissa

Jean Paul Gaultier for Melissa, 540 zł

Melissa

Jason Wu for Melissa, 380 zł

Tematy:

Nieprawidłowy email