Kultowe buty w reinterpretacji domu mody Marni

Popularna platforma zakupowa nawiązała współpracę z włoskiem domem mody Marni. Efektem jej będzie limitowana i bardzo wyjątkowa seria obuwia.

Foto: East News

Nowy pomysł popularnej platformy zakupowej na pewno przypadnie wam do gustu. Zalando w tym sezonie nawiązało współpracę z włoskim domem mody Marni. Efektem jej jest 19 modeli butów, reinterpretacji najpopularniejszych na Zalando marek takich jak Dr. Martens, Reebok, Timberland oraz Vans. Ta wyjątkowa kolekcja, która nazwana została #StepIntoMARNI w sprzedaży pojawi się 27 października i dostępna będzie oczywiście tylko na Zalando.

“Własna interpretacja modeli obuwia od czterech znanych marek i dostosowanie się do szybkiego tempa nowoczesnych technologii było dla nas ciekawym eksperymentem. Tworząc ponadczasową kolekcję obuwia, chcieliśmy, żeby odzwierciedlała ona kreatywność i wyrazistą estetykę naszego domu mody. Największym wyzwaniem okazało się dla nas znalezienie równowagi pomiędzy różnymi elementami i stylami.” - skomentował swój nowy projekt dom mody Marni.

Nie jest to pierwsza tak współpraca dla tego włoskiego domu mody. Marni stworzyło już wcześniej limitowaną kolekcję dla popularnej szwedzkiej sieciówki H&M. Już nie możemy doczekać się efektów.

Tematy:

Nieprawidłowy email