Marcin Tyszka przerwał spotkanie z ludźmi Victorii Beckham. Dlaczego?

Marcin Tyszka nie może się doczekać powrotu Top Model na antenę TVN. Informację tę dostał w trakcie rozmowy z szefową marketingu Victorii Beckham. Był tak podekscytowany, że przerwał spotkanie.

Marcin Tyszka / fot. AKPA

Marcin Tyszka nie może narzekać na brak pracy. Fotograf robi kolejne, świetne sesje zdjęciowe do magazynów na całym świecie. Fotografuje kampanie reklamowe wielkich marek, pracuje na swoje nazwisko. Kolejna projektantka, która jest zainteresowana współpracą z Marcinem to Victoria Beckham. Tyszka pojechał ostatnio do Londynu, spotkać się z szefową marketingu firmy, aby omówić szczegóły wielkiej kampanii. Podczas rozmowy dostał informację, że TVN wyprodukuje czwartą edycję programu „Top Model”. Perspektywa powrotu na plan zdjęciowy była tak ekscytująca, że fotograf musiał przerwać spotkanie. Wymknął się do toalety i czym prędzej zadzwonił do Dawida Wolińskiego i Kasi Sokołowskiej.

Całą historię znamy z Facebooka Marcina Tyszki, który już nie może się doczekać castingów, obozów i kolejnych trudnych zadań.

ale wraca Top Model....i to juz tuz tuz.... zobaczymy czy uda mi sie pogodzic podroze i coraz wazniejsze zlecenia w swiecie....jak zadzwonil telefon , bylem wlasnie w Londynie na spotkaniu w sprawie nowej kampanii dla Victorii Beckham ... az podskoczylem .... przeprosilem ze musze do ubikacji i od razu wykrecilem numer do Kasi i Dawida....szefowa marketingu od pani Beckham byla troche zaskoczona ,bo po powrocie calkiem sie mi lezka w oku zakręciła , ze znowu mamy razem spedzac ciezkie wakacje- kolonie- oboz kondycyjny ,choc zdjec w Indiach to chyba nic nie przebije... zobaczymy czy uda sie zgrac plany by kariera w swiatowej modzie nie ucierpiala i powstalo wielkie show.... Myslimy , myslimy.... steskniliscie sie troszke? (pis. oryginalna)

A może to Marcin zwyczajnie stęsknił się za kamerą? Mam tylko nadzieję, że powrót do TVNu nie będzie oznaczał powrotu „Woli i Tysio na pokładzie”. Tego polska telewizja i showbiznes mogłyby nie przeżyć.

Tematy:

Nieprawidłowy email