Marcin Prokop został modelem!

Od stycznia czekałyśmy na tę kampanię reklamową! Na początku roku dowiedziałyśmy się o nowym wyzwaniu Marcina Prokopa i musimy przyznać, że prezenter świetnie sprawdził się w roli modela. Zobaczcie zdjęcia do kampanii „Nothing but trouble” marki Rodrigo de la Garza, której Marcin Prokop został oficjalnym ambasadorem.

Foto: fot.Tomasz Mąkolski / Rodrigo de la Garza

Marcin Prokop w roli modela? Dlaczego nie! W końcu prezenter charakteryzuje się nietuzinkową osobowością i nie byle jakim wzrostem. O tym, że prezenter telewizyjny został twarzą najnowszej kampanii marki Rodrigo de la Garza pisałyśmy już w styczniu. Teraz światło dzienne ujrzały zdjęcia do najnowszej kampanii meksykańskiego projektanta.

Sesja o tytule „Nothing but trouble” idealnie wpisuje się w osobowość Marcina Prokopa – jest zabawna, żartobliwa, nieco uszczypliwa, ale bardzo radosna. Prezenter pozuje przytulając się do doniczkowego kwiatka, gra w hokeja parasolem i w widocznie za małym krześle zgłasza się do odpowiedzi niczym grzeczny uczeń.

Foto: fot.Tomasz Mąkolski / Rodrigo de la Garza
Foto: fot.Tomasz Mąkolski / Rodrigo de la Garza

Kolekcja na sezon jesienno- zimowy inspirowana jest czasami amerykańskiej prohibicji. Wszystkie garnitury zostały wykonane z wełny alpaki, pochodzącej z rodzinnej farmy projektanta w Chile. Rodrigo jest jednym z nielicznych na świecie, którzy mają dostęp do tak unikalnej i wysokogatunkowej wełny.

Foto: fot.Tomasz Mąkolski / Rodrigo de la Garza

Autorem sesji do kampanii „Nothing but trouble” jest Tomasz Mąkolski, stylizacje przygotowała Izabela Czarzasta, makijaż - Prini Prini, fryzury - Piotr Postek. Sesja zdjęciowa odbyła się we wnętrzach warszawskiej restauracji Pod Gigantami.

Nieprawidłowy email