Marcin Prokop twarzą marki Rodrigo de la Garza

Najwyższy (i najzabawniejszy) prezenter telewizyjny wkracza do świata mody! Marcin Prokop został ambasadorem i twarzą męskiej marki odzieżowej Rodrigo de la Garza.

EAST NEWS / materiały prasowe

Wygląda na to, że Marcin Prokop w końcu będzie mógł wykorzystać swój największy atut. Najwyższy prezenter telewizyjny został twarzą marki odzieżowej i już niedługo zadebiutuje jako model w kampanii reklamowej Rodrigo de la Garza. Ubrania z metką meksykańskiego projektanta są mu dobrze znane. Marcin Prokop już miał okazję nosić charakterystyczne marynarki, czy płaszcze.

-Projekty De La Garza pokrywają się z moim spojrzeniem na męską modę - jestem zwolennikiem nienagannie skrojonej klasyki ale przełamanej odrobiną szaleństwa. Umiejętność odnalezienia idealnej proporcji między tymi składnikami dane jest nielicznym. Rodrigo należy do tego wyjątkowego grona – powiedział Marcin Prokop.

Prezenter nigdy nie ukrywał, że ma problem ze znalezieniem odpowiednich dla siebie ubrań, a to wszystko przez swój wzrost. Marcin Prokop mierzy ponad 2 metry wzrostu, do tego jest bardzo szczupły i ma niebotycznie długie nogi! W jednym z odcinków programu Project Runway Tomasz Ossoliński przyznał, że to właśnie dla tego typu sylwetek najtrudniej skroić idealny garnitur.

Wygląda na to, że Rodrigo de la Garza podjął wyzwanie. Specjalnie dla Marcina Prokopa stworzył burgundowy, dwurzędowy płaszcz, w którym prezenter prowadził Sylwestra TVN w Krakowie. Marcin Prokop został także przyłapany przed studiem DDTVN w miętowym okryciu projektu de la Garza.

Projektant urodził się w Meksyku, gdzie spędził 9 lat swojego życia. Następnie wraz z rodziną wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Miał być lekarzem, poszedł na studia medyczne, ale szybko zorientował się, że to moda jest jego pasją. W 2010 roku stworzył swoją markę Rodrigo de la Garza, która specjalizuje się w męskim ubiorze. Do tej pory Rodrigo zaprezentował w Polsce trzy swoje autorskie kolekcje. Wszystkie charakteryzuje elegancja ze szczyptą awangardy i taki właśnie styl idealnie pasuje do wizerunku Marcina Prokopa.

Już nie możemy doczekać się efektów sesji zdjęciowej! Marcin Prokop w roli modela na pewno będzie absolutnym hitem sezonu. Mamy pewność, że jego osobowość i poziom poczucia humoru (porównywalny do jego wzrostu) nieco rozluźni polskie środowisko mody.

EAST NEWS / materiały prasowe
EAST NEWS / materiały prasowe
EAST NEWS / materiały prasowe
EAST NEWS / materiały prasowe
EAST NEWS / materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email