Marc Jacobs szuka modelek do kampanii wiosna – lato 2015 na Instagramie

Chcesz zostać modelką, ale nie wiesz jak rozpocząć swoją karierę? Dlaczego nie wskoczyć od razu na głęboką wodę? Na przykład do kampanii Marca Jacobsa! To łatwiejsze, niż Ci się wydaje – wystarczy wrzucić swoje zdjęcie na Instagramia.

Marc Jacobs

Marc Jacobs już drugi raz organizuje casting za pośrednictwem portalu społecznościowego. Pierwsza kampania okazała się wielkim sukcesem, dlatego projektant postanowił ponownie zatrudnić modelki wybrane za pomocą Instagrama.

Wszyscy, którzy są zainteresowani udziałem w kampanii Marca Jacobsa na sezon wiosna – lato 2015, powinni mieć swoje konto na Instagramie. Następnie należy zmienić ustawienia prywatności na publiczne – tak, aby posty były widoczne również dla osób, które nie obserwują twojego profilu. Wystarczy wrzucić swoje zdjęcie z hashtagiem #castmemarc i wyrazić zgodę na użycie zdjęcia przez markę Marc Jacobs w celach promocyjnych. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 26 września.

Do poprzedniej kampanii napłynęło ponad 70 tys. zgłoszeń, z których wybrano najciekawsze i najbardziej charakterystyczne osobowości. To one zostały twarzami kampanii na sezon jesień – zima 2014/2015. Weź los w swoje ręce i spróbuj sił w modelingu! Trzymamy kciuki!

Tematy:

Nieprawidłowy email