Manson twarzą Saint Laurent

Marylin Manson został twarzą Saint Laurent i tym samym dołączył do takich gwiazd reklamujących markę jak: Edie Campbell, Sky Ferreira czy Anja Rubik.

Saint Laurent

Marylin Manson pojawił się w najnowszej kampanii Saint Laurent.

Saint Laurent

Na zdjęciu kontrowersyjny muzyk i skandalista pozuje w czarnej, skórzanej ramonesce i w charakterystycznym, gotyckim makijażu. Usta obrysowane ciemną konturówką, czarny eyeliner na dolnych powiekach i twarz przypudrowana bladym pudrem. To typowy look gwiazdora z lat dziewięćdziesiątych, którego spojrzenie przeszywa chyba każdego!

Marylin Manson to kolejny kontrowersyjny krok nowego dyrektora kreatywnego francuskiej marki – Hedi Slimane, który chce odmłodzić i odświeżyć legendarny dom mody Yves Saint Laurent.

Pierwszym krokiem było skrócenie nazwy marki - z logo zniknęło słowo „Yves”. Potem była rewolucyjna jesienno-zimowa kolekcja, która w niczym nie przypominała wcześniejszych projektów Yves Saint Laurent. Grunge-owa, rockowa i inspirująca się niedbałym stylem lat dziewięćdziesiątych kolekcja wzbudziła spore zamieszanie w świecie mody.

Teraz Hedi Slimane do swoich „obrazoburczych projektów” postanowił dopasował również kampanie reklamowe.

Saint Laurent

Marylin Manson to niejedna kontrowersyjna postać najnowszej kampanii Saint Laurent. W lookbooku marki pojawiła się również Lindsay Lohan, a także:

Kim Gordon - wokalistka Sonic Youth

Saint Laurent

Courtney Love

Saint Laurent

oraz Ariel Pink

Saint Laurent

Najnowszy projekt Hedi Slimane - Saint Laurent Music Project - w niczym nie przypomina typowych lookbooków modowych. To raczej album artystycznych, modowych fotografii, których autorem jest sam projektant Hedi Slimane. Co sądziecie o nowym domu mody Saint Laurent?

Tematy:

Nieprawidłowy email