Wakacyjny manicure z Local Heroes

Kolejny projekt marki streetwearowej – Local Heroes. Polski brand stworzył kolekcję naklejek na paznokcie razem z kalifornijską firmą kosmetyczną NCLA, która jest uwielbiana przez zagraniczne gwiazdy.

Foto: Materiały prasowe

Local Heroes jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych marek w Polsce i za granicą. Niedawno polski brand zdecydował się na współpracę z amerykańską firmą kosmetyczną NCLA. Znakiem rozpoznawczym kalifornijskiego brandu są wegańskie produkty do paznokci. NCLA kochają również zagraniczne gwiazdy, m.in. Beyonce, Madonna, Rita Ora oraz Miley Cyrus.

Foto: Materiały prasowe Naklejki Local Heroes

Kolekcja naklejek Local Heroes to energetyzujące wzory, które utrzymane zostały w wesołej kolorystyce. Wielbiciele Local Heroes będą mogli w prosty sposób przenieść na paznokcie popularne motywy z kolekcji Arety Szpury i Karoliny Słoty.  Naklejki Local Heroes i NLA to prosty i szybki sposób na niepowtarzalny manicure, który można wykonać w zaledwie dziesięć minut.

Foto: Materiały prasowe Naklejki Local Heroes
Foto: Materiały prasowe Naklejki Local Heroes

Wystarczy przykleić naklejkę na pokrytą bazą płytkę paznokcia. W każdym opakowaniu znajduje się 26 naklejek różnej wielkości oraz pilnik. Wszystkie produkty są wegańskie i wyprodukowane w Los Angeles. Premiera kolekcji  stylowych naklejek zaplanowana jest na 29 czerwca na festiwalu Opener W Gdyni.

Tematy:

Nieprawidłowy email