Malowniczy butik Louis Vuitton

Gstaad to malownicza, szwajcarska miejscowość, która przez ostatnie lata stała się luksusowym kurortem odwiedzanym przez zamożnych amatorów narciarstwa oraz snowboardu. W mieście powstaje coraz więcej butików, które odpowiadają potrzebom odwiedzających turystów.

Louis Vuitton

Louis Vuitton postanowiło zaistnieć na mapie miasta w wielkim stylu. Pod koniec roku 2012 miało miejsce uroczyste otwarcie butiku, który idealnie wpisuje się w estetykę miasta. Butik mieści się w pięknej willi w stylu szwajcarskiego domku, w pobliżu jednego z głównych stoków. Dzięki tej lokalizacji, zmęczeni narciarze mają możliwość odwiedzenia butiku w przerwie pokonywania tras oraz relaksowania się przy kominku w klimatycznym salonie.

Marka z okazji otwarcia butiku zaprosiła do współpracy słynną, szwajcarską blogerkę i modelkę – Kayture. W efekcie powstał klimatyczny filmik przedstawiający podróż blogerki do sklepu Louis Vuitton, który możesz zobaczyć [url=http://www.youtube.com/watch?v=I4fMwVfwJG4&feature=player_embedded] tutaj.

Tematy:

Nieprawidłowy email