Odmieniona Małgosia Bela w lookbooku Alberta Ferretti

Małgosia Bela w czarnej peruce i mocnym makijażu na najnowszych zdjęciach do lookbooka specjalnej kolekcji domu mody Albertta Ferretti prezentuje się jak typowa bywalczyni imprez z lat 20.

Foto: Materiały prasowe

Moda lat 20. wróciła do łask. A to wszystko za sprawą filmu "Wielki Gatsby" i kostiumów, których autorką była Miuccia Prada. Od tego czasu estetyka tego okresu systematycznie przewija się w kolekcjach światowych projektantów.

W sieci pojawił się właśnie lookbook do limitowanej kolekcji haute couture projektu włoskiego domu mody Alberta Ferretti. Jego gwiazdą jest top modelka – Małgosia Bela. 38-letnia Polka na pierwszy rzut oka jest praktycznie nie do poznania – kruczoczarna peruka, mocny makijaż – nie do takiej Małgosi Beli jesteśmy przyzwyczajeni. Najnowsza kolekcja Ferretti zainspirowana została osobą Marchesy Luisy Casatii – ekscentrycznej i nieco mrocznej muzy artystów z przełomu XIX i XX wieku, która od lat fascynuje także największych projektantów.

Autorem sesji wizerunkowej jest duet Luigi & Iango. Kolekcja to propozycja włoskiego domu mody na sezon haute couture wiosna-lato 2016. Zdjęciom do lookbooka towarzyszy także krótki film.

Foto: Materiały prasowe Alberta Ferretti Limited Edition
Foto: Materiały prasowe Alberta Ferretti Limited Edition

Tematy:

Nieprawidłowy email