Małgosia Bela po raz kolejny w kampanii Alexandra Wanga

W tym roku Małgosia Bela wystąpiła w letniej kampanii ubrań Alexandra Wanga. Zdjęcia wykonał znakomity fotograf Steven Klein, a sesja utrzymana była w minimalistycznym stylu. Projektant musiał być zachwycony efektami współpracy, ponieważ do najnowszej kampanii ponownie zatrudnił polską modelkę i amerykańskiego fotografa.

Alexander Wang

Najnowsza kampania kolekcji Alexandra Wanga na sezon Jesień – Zima 2013/2014 do złudzenia przypomina tę z tegorocznego lata. I nie chodzi tu wyłącznie o występującą w niej Małgosię Belę, która chyba stała się już muzą amerykańskiego projektanta. Klimat zdjęć nawiązuje do poprzedniej kampanii, choć da się tu wyczuć jesienną atmosferę. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że najnowsze reklamy są kontynuacją kampanii z lata 2013. Nic dziwnego, w końcu autorem zdjęć w obu przypadkach był ten sam fotograf – Steven Klein.

Jak do tej pory udostępniono pierwsze zdjęcie z Małgosią Belą, zapowiadające nadchodzącą kampanię. My już nie możemy doczekać się kolejnych fotografii polskiej modelki.

Wygląda na to, że współpraca trio układała się doskonale. Być może kolejne kampanie Wanga również będą ze sobą powiązane?

Alexander Wang

Tematy:

Nieprawidłowy email