Małgorzata Bela na okładce niemieckiego Vogue’a

Przez 17 lat pracy w modelingu Małgosia Bela osiągnęła status ikony mody. Nic dziwnego, że polska modelka zapraszana jest do udziału w sesjach fotograficznych najbardziej prestiżowych pism. Małgosię Belę możemy podziwiać na okładce majowego wydania niemieckiego Vogue’a.

Vogue

Dla większości modelek przekroczenie 30. roku życia jednoznaczne jest ze śmiercią zawodową. Jest jednak kilka gwiazd, które mimo zaawansowanego jak na zawód modelki wieku, wciąż nie mogą opędzić się od pracy. To domena tzw. ikon mody, które swoją niebanalną urodą, ciężką pracą i charyzmą pozostaną w świadomości modowego środowiska już na zawsze. Do tej grupy bez wątpienia można zaliczyć piękną Małgosię Belę.

Polska modelka pojawiła się na okładce majowego wydania niemieckiego Vogue’a. Na zdjęciu Małgosia pozuje w sukni projektu Bottega Venetta, tę stylizację przygotowała Christiane Arp. Zmysłowy makijaż, którego podstawą jest mocno podkreślone oko stworzyła Jessica Nedza. Za fryzurę odpowiedzialny był Davide Diodovich. Sesję zdjęciową wyreżyserowała Serena Groppo, a zdjęcia wykonał znany fotograf mody - Giampaolo Sgura.

Jak podoba się wam zmysłowa wersja Małgosi Beli?

Vogue

Tematy:

Nieprawidłowy email