Malaika Firth i Jean Campbell – nowe twarze Burberry

Domy mody powoli prezentują nam kampanie na nowy sezon, a w nich znalazło się miejsce dla nowych twarzy. Przynajmniej u Burberry – w kampanii na wiosnę 2014 zobaczymy m.in. Malaikę Firth i Jean Campbell.

Burberry

Obie dziewczyny są rdzennymi Brytyjkami, dlatego to właśnie one pojawiają się w reklamie Burberry. Ponadto Jean Campbell jest córką byłej redaktorki Vogue’a - Isabelli Cawdor i jest to pierwsza w życiu sesja zdjęciowa początkującej modelki. Drugą twarzą Burberry jest [url= http://vumag.pl/newsy/malaika-firth-nowa-gwiazda-modelingu-na-okladce-vogue-uk,60510.html]Malaika Firth – niedawno okrzyknięta nową gwiazdą modelingu .

Nowe twarze sfotografowane zostały w towarzystwie grupy młodych ludzi z brytyjskiego świata mody, muzyki i sztuki. Wśród nich znajdują się takie nazwiska, jak: Jamie Campbell Bower, Leo Dobson, Matilda Lowther, Neelam Johal i Callum Ball. Zdjęcia do kampanii wykonał Bruce Weber.

Cieszymy się, że Burberry stawia na młodych, zdolnych ludzi, promując świeżą energię w świecie show-biznesu. Mamy nadzieję, że nowe twarze będziemy mogli oglądać częściej w kampaniach Burberry.

Burberry
Burberry
Burberry

Tematy:

Nieprawidłowy email