Makijaż smokey eyes inspirowany Kendall Jenner

Kendall Jenner to obecnie najpopularniejsza modelka młodego pokolenia. 20-letnia gwiazda wybiegów znalazła się niedawno na okładce najważniejszego numeru „Vogue’a” – „September Issue”. Kendall doczekała się również tutorialu makijażowego, który zainspirowany został jedną z sesji z jej udziałem dla biblii mody.

Foto: Materiały prasowe

Kendall Jenner może pochwalić się wieloma sukcesami, które osiągnęła w branży mody. Kolejny to obecność na okładce najważniejszego, wrześniowego numeru „Vogue’a”. 20-letnia siostra Kim Kardahian doczekała się również tutorialu makijażowego, na którym wizażystka Lisa Eldridge pokazuje, jak wykonać podobny makijaż do tego, który Kendall miała w jednym z numerów „Vogue’a”.

Eldridge była odpowiedzialna za wyrazisty make-up Kendall podczas ubiegłorocznej sesji dla biblii mody. Teraz postanowiła go pokazać w krótkim instruktażowym filmiku.

Lisa Eldridge krok po kroku zaprezentowała, jak wykonać słynny smokey eye look w stylu Kendall. Eldridge poradziła również, jakiego użyć podkładu do tego typu makijażu i jak pomalować usta. Wypróbujecie?

Tematy:

Polecamy także:

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Nieprawidłowy email