Magda Mielcarz podjęła wyzwanie 4F!

Challenge Yourself – zachęca marka 4F, a z jej wyzwania postanowiła skorzystać Magdalena Mielcarz. Efekty pracy w dążeniu do doskonałej formy i kondycji sportowej prezentuje kolekcja 4F na sezon jesień-zima 2015.

Foto: Materiały prasowe

Marce 4F udało się przekazać sportowego ducha Magdalenie Mielcarz – kobiecie o wielu zdolnościach, która realizuje się zarówno jako aktorka, modelka i piosenkarka, ale również jako szczęśliwa mama dwójki dzieci.

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

Mimo natłoku zajęć, Magdalena podjęła się wyzwania zmiany dotychczasowego trybu życia na zdrowsze i bardziej aktywne sportowo.

– Postanowiłam uzupełnić moje życie o element, na który zawsze brakowało mi czasu – mówi Magdalena Mielcarz. - Przecież bieganina wokół codziennych obowiązków nie jest sportem! Teraz porcja ćwiczeń stała się częścią mojego rozkładu dnia.

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

Mieszkająca na co dzień w Los Angeles, nowa ambasadorka marki poddała się przemianie pod okiem Andrei Orbeck - jednej z najbardziej cenionych trenerek w Hollywood. Andrea, która układa program ćwiczeń dla takich gwiazd, jak: Heidi Klum, Karolina Kurkova, Doutzen Kroes oraz innych supermodelek znanych z pokazów Victoria’s Secret, wspólnie z Magdą pracowały nad poprawą jej kondycji fizycznej i zmianami w sposobie żywienia.

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

– Pracując z modelkami często zauważam, że mimo szczupłej postury, złe nawyki i brak ruchu, odbijają się na ich wyglądzie – wyjawia Andrea Orbeck. - Dzięki wytężonym treningom, Magda może pochwalić się smukłą sylwetką i wspaniałą formą fizyczną. Jestem dumna z jej osiągnięć!

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

Efekty tej pracy można zobaczyć w najnowszej kampanii 4F na sezon jesień-zima 2015, która koncentruje się na propozycjach ułatwiających osiąganie wyznaczonych celów sportowych.

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

Najważniejszym punktem kolekcji jest szeroki wybór odzieży bezszwowej, która dopasowuje się do każdej sylwetki bez ucisku i otarć. Ponadto, dzięki włóknom propylenowym, charakteryzuje się zdolnością do pochłaniania i odprowadzania wilgoci na zewnątrz, co zapewnia właściwą termoregulację ciała podczas ruchu.

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

Wśród bezszwowego asortymentu znajduje się longsleeve z wysokim kołnierzem dla zapewnienia ochrony przed wiatrem i niską temperaturą oraz wybór nie krepujących ruchu koszulek, topów i getrów. W bezszwowych propozycjach zastosowano wykończenie „Quick Dry”, które wspomaga szybkie wchłanianie i odparowanie wilgoci.

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

Natomiast z myślą o biegaczach i miłośnikach sportowych aktywności, zostały przygotowane skarpety kompresyjne oraz legginsy z elastycznego materiału „4-Way Stretch”.

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

Cała kolekcja zawiera wybór odzieży funkcjonalnej, dedykowanej różnym sportom, a kolekcja damska w szczególnie wyraźny sposób utrzymana jest w stylistyce sport fashion. Dzięki temu, nawet przeznaczone do treningów legginsy i bluzy – pełne kolorowych printów, nabierają szyku, a kurtka „bomberka” - wykonana z trójwymiarowej siatki – zyskuje iście modowy, niepowtarzalny charakter.

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

Wiele innowacji wprowadza kolekcja obuwia sportowego. W nadchodzącym sezonie zdobić ją będzie nowy znak, specjalnie zaprojektowany dla linii butów sportowych 4F.

Atrakcyjna kolorystyka i wzornictwo sprawdzą się zarówno podczas uprawianych aktywności, jak i w codziennym, lifestyle’owym wydaniu.

Kobiety znajdą modele z zaawansowanej technologicznie, oddychającej siatki wraz z holograficznymi wykończeniami, a także sportowe, kolorowe koturny. Mężczyźni z kolei, poza obuwiem treningowym, znajdą wygodne propozycje na co dzień, utrzymane w stylistyce retro.

Foto: Materiały prasowe Magda Mielcarz dla 4F

Zgodnie z bezszwową tendencją, która dominuje w najnowszej kolekcji, także wśród obuwia znajdują się propozycje wykonane w technologii bezszwowej.

Kolekcja 4F na nadchodzący sezon niesie z sobą ducha rywalizacji i zapewnia komfort podczas podejmowanych wyzwań - bez szwów, bez otarć bez ograniczeń!

Kampania 4F:

Fotograf: Aldona Karczmarczyk / VAN DORSEN TALENTS

Modele: Magdalena Mielcarz i Jamal Thompson

Stylista: Monika Czesak / 4F

Brand Manager: Patrycja Gołek / 4F

Włosy i make up: Cooper / Exclusive Artists Management

Producent: Sandra Orłow / VAN DORSEN TALENTS i Monika Rydel

Asystent fotografa: Kuba Krul

Tematy:

Nieprawidłowy email