Magda Jasek ozdabia najnowszy numer holenderskiego L’Officiel

Jej wizerunek na okładce prestiżowego magazynu L’Officiel, a w jego środku obszerny edytorial z rudowłosą Polką w roli głównej. I być może jest to typowa praca modelki, ale tyle miejsca, ile Magdzie Jasek poświęcono w najnowszym numerze magazynu, może świadczyć tylko o jednym. Polka wyrasta na prawdziwą gwiazdę modelingu.

L'Officiel/fot. Jonas Bresnan

Karierze Magdy Jasek przyglądamy się od dłuższego czasu. Ostatnio pisałyśmy o tym, że przy okazji tworzenia pierwszej kolekcji ślubnej marki Victor&Rolf, projektanci zaprosili do współpracy właśnie ją.

Teraz piękną Polkę dostrzegli także redaktorzy holenderskiego magazynu L’Officiel. W najnowszym numerze Magda Jasek prezentuje ubrania z najnowszych kolekcji takich domów mody, jak: Roberto Cavalli, DKNY, Emporio Armani, Prada, Valentino, Gucci, Dior, Louis Vuitton czy Chanel. A ponieważ większość z nich w nadchodzącym sezonie stawia na czerwień, kolor włosów Polki pasuje tu jak ulał.

L'Officiel/fot. Jonas Bresnan

Nie jest to jednak zwykła sesja – motywem przewodnim numeru jest kolor czerwony, a Magda stała się jego gwiazdą. Polka ozdabia swoim wizerunkiem także okładkę L’Officiel. Zdjęcia, które wykonal Jonas Bresnan, są zachwycające. Stylizacyjne wariacje na temat czerwieni (będącej czasami różem, czasami fioletem) przygotowała Michelle Cameron.

L'Officiel/fot. Jonas Bresnan
L'Officiel/fot. Jonas Bresnan
L'Officiel/fot. Jonas Bresnan

Tematy:

Nieprawidłowy email