Magda Frąckowiak w majowym Vogue Japan

Magdalena Frąckowiak widocznie przypadła do gustu wydawcom japońskiego Vogue’a. Polska modelka po raz kolejny wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu. Na planie Magda znów spotkała się z Anną Dello Russo, która przygotowała stylizacje do sesji pod tytułem [i]Ancient Songs of Praise[/i].

Vogue

Sesja inspirowana jest silnym, letnim trendem na etniczną modę. Mieszanka afrykańskich i azjatyckich tradycji zalała wybiegi największych projektantów i w tym sezonie z pewnością wyjdzie także na ulice. W majowym numerze japońskiego Vogue’a Anna Dello Russo zinterpretowała etniczny trend na własny sposób. Jak łatwo się domyśleć, nie mogło zabraknąć typowych dla stylistki ekstrawagancji. Podstawą stylizacji są ubrania od Alexandra McQueena, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, Gareth Pugh czy Givenchy, ale ewidentnie główną rolę grają dzikie pióropusze i ciężka, etniczna biżuteria, do których jak wiemy, Anna Dello Russo ma nieskrywaną słabość.

Podobnie zresztą jak do Magdy Frąckowiak – polska modelka już po raz kolejny pracuje z włoską ikoną mody i to nie tylko dla japońskiego wydania Vogue’a. Zdjęcia do sesji Ancient Songs of Praise wykonał Giampaolo Sgura. Przyznajcie, że dzika sceneria i zwierzęce pozy Magdy Frąckowiak przenoszą w zupełnie inny świat. Czy tak odległy? Z pewnością nie dla Anny Dello Russo.

BE&W
EAST NEWS
EAST NEWS
Vogue
Vogue
Vogue
Vogue

Tematy:

Nieprawidłowy email