Magda Frąckowiak podczas pracy dla Victoria’s Secret

Jedna z naszych ulubionych polskich modelek ma za sobą kolejny, pracowity dzień. Magda Frąckowiak zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z backstage’u sesji zdjęciowej dla Victoria’s Secret.

Getty Images

Zmysłowe zdjęcia pokazujące piękną Magdę Frąckowiak w seksownej bieliźnie. Jak na razie tylko tyle wiemy o kulisach najnowszej sesji Victoria’s Secret z udziałem naszej polskiej modelki. Niestety Magda nie zdradziła czy efekty sesji będziemy mogli zobaczyć w postaci kampanii, edytorialu, czy katalogu. Z drugiej strony chyba nie jest to aż tak istotne, biorąc pod uwagę, że już niedługo piękną Magdę po raz kolejny będziemy mogli podziwiać w bieliźnie Victoria’s Secret.

Instagram
Instagram
Instagram

Choć w pokazach Victoria’s Secret mogliśmy podziwiać już kilka polskich modelek (m.in. Anję Rubik, Annę Jagodzińską, czy Kasię Struss), to tylko Magda Frąckowiak w szczególny sposób wpadła w oko renomowanej marce bieliźniarskiej. I choć oficjalnie jeszcze nie dołączyła do grona Aniołków VS, mamy wrażenie, że to tylko kwestia czasu. Magda regularnie pojawia się w katalogach i pokazach marki. Na początku lipca, wraz z Aniołkami wzięła udział w imprezie propagującej jazdę na rowerze, od 3 lat organizowanej przez markę Victoria’s Secret.

Getty Images
Getty Images
Getty Images

Magdzie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!

Tematy:

Nieprawidłowy email