Mag Cysewska w klimatycznej sesji dla paryskiego "Vogue'a"

Wschodząca gwiazda polskiego modelingu Mag Cysewska zadebiutowała na łamach kwietniowego numeru "Vogue" Paris w sesji rodem z muzycznego festiwalu. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na czarno-białych zdjęciach autorstwa Christiana MacDonalda.

Foto: Materiały prasowe

W ostatnim czasie Mag Cysewską mogliśmy zobaczyć na wybiegu u m.in. Chanel i Valentino. Polska modelka może dołączyć do swojego portfolio kolejny sukces. Cysewska zadebiutowała na łamach kwietniowego numeru "Vogue" Paris. Modelka została jedną z gwiazd edytorialu "Miss Vogue".

Autorem sesji, w której oprócz Meg pojawiły się takie modelki jak m.in. Kris Grikaite, Anique Jozsi oraz Joséphine Le Tutour jest Christian MacDonald. Fotograf uchwycił dziewczyny na czarno-białych, rozmytych zdjęciach w zestawach rodem z muzycznego festiwalu: jeansy zestawione ze skórzaną kurtką, krótkie futerka, kwieciste koszule, frędzle czy opaski.

Foto: Materiały prasowe Klimatyczna sesja "Vogue" Paris
Foto: Materiały prasowe Klimatyczna sesja "Vogue" Paris

Za stylizacje modelek odpowiedzialna jest Géraldine Saglio, która wybrała dla modelek ubrania z kolekcji Saint Laurent, Prady oraz Chloe.

Polecamy także:

Tematy:

Nieprawidłowy email