Lykke Li stworzyła kolekcję dla &Other Stories

Siostrzana marka H&M zatrudniła do współpracy Lykke Li. Szwedzka wokalistka stworzy własną kolekcję ubrań, które mają trafić do sklepów tej jesieni.

Getty Images

Kto kojarzy utwór Follow Rivers doskonale wie, kim jest Lykke Li. Szwedzka wokalistka przebiła się w świadomość szerszej publiczności właśnie dzięki temu szlagierowi, jednak Lykke Li od wielu lat tworzy muzykę i z powodzeniem nagrywa kolejne płyty. Potencjał w tej jeszcze niewyeksploatowanej artystce dostrzegła [url= http://vumag.pl/newsy/nowa-marka-hm-other-stories,53069.html]marka &Other Stories. Siostrzana marka H&M, plasująca się na wyższej półce, zaangażowała Lykke Li do nowego projektu. Wokalistka stworzyła własną linię ubrań, która pojawi się w sklepach już jesienią. Kolekcja będzie składać się z ubrań, akcesoriów, butów i toreb.

- Prowadzę koczowniczy tryb życia. Dużo podróżuję i zwiedzając różne miejsca na świecie, często zmieniam swoje spojrzenie na świat i poczucie estetyki. Ten aktywny tryb życia spowodował, że cenię sobie wygodną i praktyczną odzież. Bardzo mi zależało, aby taka właśnie była moja kolekcja dla &Other Stories – powiedziała Lykke Li.

Jak do tej pory &Other Stories współpracowało z kilkoma gwiazdami, ale żadna z nich nie miała tak specyficznego profilu artystycznego i tak dużej popularności. W końcu oprócz międzynarodowej kariery, Lykke Li występowała na festiwalach Coachella i Glastonbury. W tym roku światło dziennej ujrzy jej trzeci album. Lykke Li pojawi się także w filmie, który sama wyreżyserowała.

Cieszymy się, że &Other Stories postanowiło decenić gwiazdę, która być może nie widnieje na pierwszych stronach kolorowych magazynów, ale przede wszystkim jest zdolną artystką. Już nie możemy doczekać się kolekcji Lykke Li dla &Other Stories!

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email