Lupita Nyong'o na okładce majowego Harper’s Bazaar

Minął rok od kiedy Lupita Nyong'o odebrała Oscara, ale jej dobra passa trwa! Swoją charyzmą i urokiem osobistym aktorka podbiła świat! Jej nieziemski uśmiech zdobi okładkę majowego wydania amerykańskiej edycji Harper’s Bazaar.

Harper’s Bazaar

Lupita Nyong'o jest idealnym przykładem na to, że o pięknie kobiety świadczy nie tylko jej wygląd, ale także osobowość. I nie ma co się oszukiwać – Lupita jest piękną kobietą o klasycznych rysach twarzy, wielkich oczach i pełnych ustach, ale oprócz wyglądu jest w niej coś jeszcze.

Trudno mi określić, czym jest to „coś”. Nie znam jej, nigdy z nią nie rozmawiałam, nawet nie widziałam jej na żywo. Jednak gdy oglądam jej sesje, widzę więcej niż ładną buzię. Być może to jej charyzma, niesamowita osobowość, albo po prostu urok osobisty. Fakt jest taki, że wszystkie jej zdjęcia przyprawiają o szybsze bicie serca.

Nie inaczej jest z sesją dla najnowszego wydania magazynu Harper’s Bazaar, która oddaje iście wakacyjny klimat. Aktorka pozuje w letnich kreacjach w towarzystwie kolorowych kwiatów. Warto zwrócić uwagę, że nie są to wyuczone pozy, a raczej złapane w locie spontaniczne sytuacje. Widać z nich, że Lupita musi być niezwykle wesołą kobietą.

Oprócz sesji zdjęciowej, której efekty można podziwiać także na okładce magazynu, w Harper’s Bazaar można przeczytać wywiad z aktorką, która opowiada o swoim życiu po Oscarze.

Harper’s Bazaar
Harper’s Bazaar
Harper’s Bazaar

Tematy:

Nieprawidłowy email