Łukasz Jemioł jedzie na Fashion Week do Nowego Jorku

W czwartek odbyły się pierwsze urodziny flagowego butiku Łukasza Jemioła, które połączone zostały z prezentacją kolekcji pre SS16. To nie jedyna okazja do świętowania. Przed ulubionym projektantem gwiazd kolejny sukces i wyzwanie, jakim jest udział w nowojorskim Fashion Weeku.

Foto: East News

W ubiegłym roku Łukasz Jemioł świętował 10-lecie istnienia marki. W związku z tym otworzył flagowy butik przy Mokotowskiej - najmodniejszej ulicy w Warszawie.

Foto: East News Łukasz Jemioł

25 lutego projektant obchodził pierwsze urodziny butiku, połączone z prezentacją najnowszą kolekcji. Urodziny zbiegły się z radosną nowiną, którą Łukasz Jemioł podzielił się w rozmowie z Vu Magiem.

- Jadę do Nowego Jorku na zaproszenie polsko-amerykańskiej fundacji. 7 września będę mieć pokaz na tygodniu mody w Nowym Jorku. Przedstawię tam wiosenno-letnią kolekcję. Bardzo się cieszę, że będę reprezentować Polskę na tym wydarzeniu. Radość ogromna i mam nadzieję, że tym pokazem otworzę drzwi do dalszej kariery. Jak zapowiedział Jemioł w planach ma również wyjazd do Paryża. Chce tam otworzyć swój showroom.

Foto: East News Łukasz Jemioł

Udział w Fashion Weeku to nie lada wyróżnienie dla projektanta. Do tej pory w światowych tygodniach mody Polskę reprezentowała Gosia Baczyńska i Ewa Minge. Gratulujemy i trzymamy kciuki za Łukasza Jemioła!

Tematy:

Nieprawidłowy email