Na pozór to szczęśliwa 25-letnia kobieta.Tak naprawdę boryka się z okrutnym uzależnieniem

25-letnia Paryżanka Louise Delage szybko zdobyła sławę na Instagramie, publikując radosne zdjęcia z podróży oraz imprez z przyjaciółmi. Kolorowy świat Louise, który pokazywała w mediach społecznościowych to tylko pozory. Jej profil tak naprawdę odkrywa bardzo poważny problem. O co chodzi?

Foto: Materiały prasowe

Profil Louise to radosne fotografie przedstawiające jej życie: spotkania z przyjaciółmi, podróże, wypady na zakupy oraz selfie. Pod każdym postem mnóstwo polubień internautów i komentarzy. Prawie na każdym zdjęciu pojawia się alkohol. 25-latka pozuje z lampką wina, butelką piwa oraz drinkiem.

Pod koniec września Delage opublikowała na swoim profilu film, w którym wyjaśniła, że jej konto to tak naprawdę kampania społeczna „Like  my addiction”, zwiększająca świadomość na temat alkoholizmu wśród młodych ludzi.

Projekt pokazuje, że uzależnionym może być każda osoba: na pozór szczęśliwa, młoda kobieta, która ma ciekawe pasje i mnóstwo przyjaciół.

Według dyrektora i prezesa agencji reklamowej BETC Paris Stephane Xiberrasa instagramowe filtry odciągnęły uwagę od problemu Louise. Uważa on, że zbyt mała ilość osób wyłapała alkoholowy problem Louise.

Co wy sądzicie na temat tej akcji?

Tematy:

Nieprawidłowy email