Lottie Moss dla Calvin Klein Jeans

Młodsza siostra Kate Moss podbija nie tylko serca Brytyjczyków, ale także świat mody. Lottie ma już na koncie kilka sukcesów, ale jej ostatnia praca to prawdziwa zawodowa trampolina. Młoda Moss została zatrudniona przez Calvin Klein Jeans, a zdjęcia z jej wizerunkiem zwiastują nowy projekt marki.

Michael Avedon / Calvin Klein Jeans

Muszę przyznać, że nasza redakcja ma słabość do Lottie Moss. Zresztą chyba cały świat mody z lekką dozą podekscytowania obserwuje narodziny modelki, która ma ogromny potencjał powtórzyć karierę swojej siostry, Kate. Lottie rozpoczęła pracę w modelingu na początku tego roku. Po niecałym miesiącu funkcjonowania na rynku zrobiła sesją dla magazynu Dazed & Confused, za kolejne dwa miesiące była już w brytyjskim Teen Vogue. Pomyślicie sobie, że to niesprawiedliwe - w końcu ma znaną siostrę i wyrobione nazwisko. Ale z drugiej strony ma także ten tajemniczy błysk w oku, który zrobił z Kate Moss prawdziwą gwiazdę i ikonę modelingu. Dlaczego Lottie miałaby tego nie wykorzystać?

Zwłaszcza, że od początku jej kariery było wiadome, że nie będzie typową modelką. I nie chodzi tylko o jej niski wzrost (mierzy zaledwie 165 cm). Ale właśnie o powiązania rodzinne, które już na początku kariery zagwarantowały jej status gwiazdy.

Nie oszukujmy się, z takiej sytuacji profity czerpie nie tylko Lottie, ale także marki, które decydują się z nią na współpracę. Tę szansę wykorzystała marka Calvin Klein Jeans, która zatrudniła Lottie do sesji zdjęciowej na potrzeby współpracy z portalem zakupowym Mytheresa.com. To tam fani CK Jeans będą mogli kupić kultowe modele ubrań, nawet z limitowanych kolekcji i sprzed wielu lat. Co ciekawe, wśród nich znajdują się dziurawe boyfriendy, które przed laty Calvin Klein nazwał „Kate Moss”.

Ta współpraca nie oznacza, że Lottie Moss jest już oficjalnie okrzyknięta twarzą marki Calvin Klein Jeans. Jednak wszystko wskazuje na to, że gdy tylko zdobędzie więcej doświadczenia zawodowego, ma ogromną szansę na taki kontrakt.

Michael Avedon / Calvin Klein Jeans
Michael Avedon / Calvin Klein Jeans
Michael Avedon / Calvin Klein Jeans
Michael Avedon / Calvin Klein Jeans
Michael Avedon / Calvin Klein Jeans

Tematy:

Nieprawidłowy email