LookBook - hippie po polsku

Ulica Mokotowska zyskała nowy, interesujący punkt. W modowym zagłębiu Warszawy powstał butik młodziutkiej, polskiej marki. Ubrania LookBook doskonale wpisują się w letnie trendy: tutaj rządzi styl boho i hippie!

Foto: LookBook

Długie, zwiewne sukienki, wzorzyste koszule, luźne spódniczki oraz obowiązkowo – frędzle. To główne elementy kolekcji marki LookBook. Jej debiut jest odważny, albowiem dpierwsza kolekcja wiernie nawiązuje do najgorętszych trendów tego lata – stylu boho i hippie. Nie ma tu minimalistycznych krojów, zachowawczych garsonek, czy klasycznych spódnic. Klasyka jest, ale w hippisowskim wydaniu. Ubrania LookBook wykonane są z najwyższej jakości tkanin – lejące się jedwabie są niezwykle przyjemne w dotyku. Uwagę przyciągają także dzianinowe, ręcznie robione okrycia.

Kobieta LookBook jest współczesną hippiską w luksusowym wydaniu. Letni sezon (zwłaszcza tegoroczny) sprzyja zapewnieniu jej odpowiednich ubrań, ale ja z niecierpliwością i zaciekawieniem czekam na jesienno-zimową kolekcję.

Marka LookBook powstała w kwietniu tego roku, a już zdążyła zainteresować sobą sporą grupę polskich gwiazd. Do ich klientek należą m.in.: Kinga Rusin, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska, Bogna Sworowska,  Tamara Arciuch i Joanna Krupa. Na otwarciu nowego butiku przy ul. Mokotowskiej pojawiły się także Anna Wendzikowska i Małgorzata Socha.

Foto: LookBook
Foto: LookBook
Foto: LookBook
Foto: LookBook
Foto: LookBook
Foto: LookBook
Foto: LookBook

Tematy:

Nieprawidłowy email