Little Marc Jacobs w Los Angeles

Marc Jacobs stworzył prawdziwe modowe imperium! Oprócz dobrze nam znanych marek Marc Jacobs oraz Marc by Marc Jacobs, projektant pod swoimi skrzydłami rozwija również linię odzieży i akcesoriów dla najmłodszych – Little Marc Jacobs.

Marc Jacobs

Urocze ubranka dla dzieci w wieku od jednego miesiąca do 12 lat po raz pierwszy zostały zaprojektowane w 2007 roku. Od tej pory popularność marki wśród młodych miłośników mody bardzo wzrosła. Projekty z linii Little Marc Jacobs można było zdobyć w jedynie jednym oficjalnym butiku marki w Nowym Jorku oraz w najbardziej luksusowych domach handlowych jak Nordstrom, Printemps czy Saks Fifth Avenue. Wraz z ogromnym wzrostem zainteresowania na markowe ubranka dla dzieci, projektant zdecydował się na otworzenie drugiego, oficjalnego sklepu marki, tym razem w Los Angeles.

Marc Jacobs

Little Marc Jacobs, Jesień-Zima 2013/2014.

Już w najbliższy poniedziałek, 24 czerwca, odbędzie się oficjalne otwarcie butiku przy Melrose Avenue. Butik będzie się znajdował w otoczeniu pozostałych sklepów projektanta: damskiego Marc by Marc Jacobs, męskiego Marc by Marc Jacobs, Marc Jacobs Ready-to-Wear oraz księgarni Bookmarc. W ten sposób powstanie kolejne, pełnowymiarowe "zagłębie" Marca Jacobsa na świecie.

Marc Jacobs

Tematy:

Nieprawidłowy email