Limitowana kolekcja zegarków Michaela Korsa

Czas to pieniądz, który Michel Kors przełożył na walkę w słusznej sprawie. Znany projektant po raz kolejny zaprojektował limitowaną kolekcję zegarków wspierającą Światowy Program Żywności.

Getty Images

Lekkość i elegancja, taki właśnie styl prezentuje marka Michel Kors. Jego akcesoria pokochały rzesze klientek na całym świecie. Czy wy również cenicie sobie projekty Michaela Korsa? Jeśli tak to macie okazje nie tylko zaopatrzyć się w fajny gadżet tej marki, ale również wspomóc walkę z głodem na świecie. Michel Kors stworzył właśnie limitowaną kolekcję zegarków, która dostępna będzie tej jesieni. Akcja humanitarna jest kontynuacją poprzedniego projektu dla Światowego Programu Żywności - #WatchHungerStop. Nową kampanię wspiera również aktorka Halle Berry.

W roku 2013 Światowy Program Żywności, dzięki współpracy z Michaelem Korsem, przeznaczył 5 milionów posiłków na rzecz głodnych dzieci z całego świata. Projektant jest bardzo wdzięczny swoim klientom, którzy dołączyli do tej akcji. To dzięki nim tak naprawdę kampania powiodła się i osiągnęła swój cel.

Getty Images

Całkowity dochód ze sprzedaży akcesoriów zostanie przekazany na walkę z głodem. Jest to rewelacyjny sposób, żeby wyglądać modnie, a przy okazji pomóc potrzebującym. Poprzednia akcja przyniosła niesamowity wynik i pomogła milionom głodnych dzieci. Do akcji przyłączyło się wiele gwiazd, ale ty również możesz wziąć w niej udział.

Tematy:

Nieprawidłowy email