Lily Collins w kampanii Barrie i obiektywie Karla Lagerfelda

Przedstawiamy Wam pierwszą w tym sezonie kampanię reklamową z udziałem Lily Collins. Aktorka została twarzą Barrie Knitwear - szkockiej marki produkującej swetry. Zdjęcia do kampanii wykonał Karl Lagerfeld.

Barrie Knitwear

Barrie Knitwear specjalizuje się w ubraniach z wełny. W 2012 roku szkocką markę wykupił francuski dom mody Chanel. Nic zatem dziwnego, że w najnowszej kampanii reklamowej swoje place maczał sam Karl Lagerfeld. Niemiecki projektant jest autorem fotografii z Lily Collins w roli głównej.

-Stwierdzenie, że szanuję Karla Lagerfelda i uwielbiam jego pracę byłoby sporym niedomówieniem. On jest głównym reprezentantem współczesnej sztuki, prawdziwym wirtuozem, na którym wszyscy powinni się wzorować. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłam z nim współpracować przy kampanii Barrie – powiedziała Lily Collins.

To pierwsza kampania aktorki w tym sezonie, mamy jednak nadzieję, że nie ostatnia. Lily Collins świetnie sprawdziła się jako twarz kosmetyków Lancome, będąc na rynku przyjemnym powiewem świeżości w opatrzonych już ambasadorkach koncernów. Zresztą oceńcie sami, czy Wam równie przyjemnie patrzy się na delikatną urodę Collins?

Barrie Knitwear
Barrie Knitwear
Barrie Knitwear
Barrie Knitwear

Tematy:

Nieprawidłowy email