Lily Cole spodziewa się dziecka!

Wielkie gratulacje dla Lily Cole, która właśnie ogłosiła światu, że spodziewa się pierwszego dziecka. Tę nowinę ogłosiła fanom, jak to ostatnio bywa w świecie mody i show-biznesu, przez konto społecznościowe.

BullsPress

Ojcem dziecka jest biznesmen Kwame Ferreira, którego brytyjska modelka poznała ponad dwa lata temu w trakcie współpracy nad projektem impossible.com.

– Narodzi się pierwsze dziecko impossible! – tak podsumowuje to Lily Cole. Na fotografii, którą modelka wrzuciła na profil na Instagramie, widać niebieskiego dinozaura zabawkę i drewnianego bączka, a także żółtą notatnikową karteczkę z kilkoma, ale jakże ważnymi słowami: „I’m having a baby!”.

Lily Cole / Instagram

Dla 27-letniej Lily Cole, która dziś jest już nie tylko modelką, ale również projektantką, aktorką, obrończynią praw zwierząt i aktywną działaczką na rzecz ochrony środowiska, a także właścicielką platformy impossible.com. dziecko to nowe, jakże fascynujące wyzwanie.

BullsPress

Słynnej parze impossible życzymy, aby niemożliwe stało się możliwe! A czy śledzicie już nasz Instagram? Jeśli, nie koniecznie musicie do nas zajrzeć!

Tematy:

Nieprawidłowy email