Lidia Popiel w kampanii Blessus

Michael Hekmat najwyraźniej podąża za światowym trendem celebrowania dojrzałych kobiet z imponującym dorobkiem artystycznym w reklamach. Do najnowszej kampanii marki BLESSUS zaprosił Lidię Popiel.

BLESSUS

Ostatnio nasze serca podbiła kampania Saint Laurent Paris. Heidi Slimane stworzył ją, by oddać swoisty hołd prawdziwym legendom muzyki. W tym sezonie światło dzienne ujrzała także kampania marki L’Oreal, w której wystąpiło 8 pięknych gwiazd, jednak to 75-letnia Jane Fonda świeciła najjaśniej. Uwaga mediów skupiła się także na Grace Coddington, podczas gdy współtwórczyni amerykańskiego Vogue’a wystąpiła w kampanii Marks & Spencer w towarzystwie wielu innych kobiet sukcesu. To potwierdza światowy trend, że w kampaniach do odbiorców bardziej przemawiają osoby dojrzałe z doświadczeniem i realnymi sukcesami, niż młode i niewinne twarze mało znanych modelek.

Michael Hekmat, twórca marki BLESSUS podążą za światowym trendem i do swojej najnowszej kampanii zaprosił Lidię Popiel. Była modelka i fotografka ma obecnie mocną pozycję w polskim świecie mody. Do tego jej wizerunek idealnie nadaje się do reklamowania dojrzałej i nobliwej kolekcji ubrań.

Najnowsza kampania kolekcji na sezon jesień – zima 2013/2014 stawia na mocne akcenty, dlatego projektant podjął się próby połączenia ikon polskiej fotografii po obu stronach obiektywu. Podczas gdy modelką jest już wspomniana Lidia Popiel, zdjęcia robi Tadeusz Rolke.

Zdjęcia przenoszą nas do snu bohaterki, w którym dojdzie do niecodziennego spotkania dwóch pokoleń. Lidia Popiel od początku była dla projektanta inspiracją do stworzenia kolekcji, która będzie celebracją jej piękna i kwintesencją kobiecości. Najnowsza kolekcja to klasyka kroju i elegancji, przełamanych pracującą na ciele tkaniną i wygodą codzienności. Idealnie skrojone części garderoby, jakość fabryki i męski sznyt to fundament projektu, który pojawi się w sprzedaży na początku września. Do współpracy przy zdjęciach zaangażował się sam Tadeusz Rolke, który jest jednym z najwybitniejszych autorów w historii fotografii polskiej.

Z niecierpliwością czekam na końcowe efekty kampanii, a tymczasem publikujemy zdjęcia z backstage’u sesji.

BLESSUS
BLESSUS
BLESSUS
BLESSUS
BLESSUS

Tematy:

Nieprawidłowy email