Leśny ślub Marii Loks

Jedna z najbardziej obiecujących twarzy polskiego modelingu wzięła ślub. Maria Loks powiedziała „tak” 23 sierpnia w dość nietypowych okolicznościach. Czy moglibyście uwierzyć, że tak wyglądał ślub top modelki?

Instagram

Mazurska polana otoczona bujnym lasem, a na niej drewniany stół i niewielka grupa biesiadników. W takich okolicznościach Maria Loks – jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek zawarła przysięgę małżeńską. Warto zwrócić uwagę na kreację panny młodej – w niczym nie przypomina strojnych i nobliwych sukni, jakie wybierają przyszłe żony. Maria Loks zdecydowała się na prostą spódnicę oraz białą koszulę z kołnierzykiem. Czyż nie wygląda uroczo?Zdjęcia, które znalazłyśmy na Instagramie zaproszonych gości przedstawiają niezwykłą magię miejsca i ceremonii. W idealny sposób odzwierciedla ona osobowości młodej pary.

Maria Loks jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek na świecie. Być może jej nazwisko nie jest tak popularne jak Anji Rubik, Kasi Struss, czy Zuzy Bijoch, ale Loks od lat z powodzeniem funkcjonuje w branży. Chodziła po wybiegach największych projektantów, niejednokrotnie brała też udział w kampaniach reklamowych najistotniejszych na rynku marek ( Maria Loks w kampanii Jil Sander).

Zaczęła swoją karierę stosunkowo późno, bo dopiero w wieku 22 lat. W tej branży to niemal niemożliwe. Jednak najbardziej wpływowi ludzie ze świata mody pokochali jej determinację i eteryczną urodę. Czemu zawdzięcza swój sukces? W jednym z wywiadów modelka przyznała, że tylko dzięki rozpoczęciu kariery w dojrzałym wieku, mogła świadomie stawić czoła wyzwaniom tego zawodu. Zanim wyszła na wybiegi, pracowała w sądzie. Chciała spróbować swoich sił w modelingu, licząc na łatwy zarobek. Jednak okazało się, że praca modelki wcale nie jest taka prosta. Pomijając fakt, że odbiła się od drzwi kilku agencji, to gdy w końcu udało jej się zwrócić uwagę bookerów z D’Vision usłyszała, że jest za gruba. Wtedy Maria Loks stawiła czoła wyzwaniu, zrzuciła 8 kilogramów i ruszyła na podbój świata mody. Po zaledwie roku prestiżowy portal Models.com umieścił ją na liście najbardziej obiecujących nazwisk w modelingu (2012 rok).

Dziś ma 26 lat i jest świeżo upieczoną żoną. Jej wybrankiem jest James, francuski pisarz. Para poznała się w Paryżu. Jak wyznaje Maria, na początku nie dawała szans temu związkowi, jednak modelka nie mogła zbyt długo walczyć ze swoim uczuciem. Para postanowiła zamieszkać razem i stworzyć wspólny dom w stolicy Francji.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Marysi Loks w świecie mody!

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Tematy:

Nieprawidłowy email