Lena Dunham na okładce Vogue’a?

Na okładkach modowej biblii zazwyczaj oglądamy wyróżniające się top modelki lub największe sławy światowego show-biznesu. Łączy je co najmniej jeden wspólny mianownik – smukłe ciała. Jednak to może się zmienić – Anna Wintour (we własnej osobie) walczy o to, by na okładce następnego amerykańskiego wydania magazynu pojawiła się Lena Dunham.

Getty Images

Lena Dunham jest aktorką, reżyserką i scenarzystką. Popularność zyskała dzięki roli w serialu Dziewczyny, ale Lena nie jest wyłącznie odtwórczynią głównej roli - jest przede wszystkim twórczynią całego serialu. I choć jej figura odbiega od kanonu piękna promowanego w Vogue’u, to Lena w jakiś sposób zdobyła sympatię Anny Wintour. Redaktor naczelna amerykańskiego wydania magazynu podobno walczy o to, by właśnie Dunham została bohaterką kolejnego numeru Vogue’a.

Jednak nawet samą Annę Wintour taki plan kosztuje nieco wysiłku, jak podają informatorzy z redakcji, jak na razie naczelna zaprosiła Lenę Dunham na lunch, na którym przez kilka godzin dyskutowały o pomyśle Wintour. Gdyby jednak wszystko poszło zgodnie z planem, to mamy pewność, że wydanie Vogue’a z Dunham wzbudzi ogromne kontrowersje.

-Anna Wintour chce naruszyć wszelkie zasady, jakie Vogue wypracował przez całą swoją historię- powiedział informator w rozmowie z Radar Online.

My raczej nie miałybyśmy nic naprzeciwko podziwianiu bohaterek Vogue’a o kobiecych kształtach.

Getty Images
Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email