Lara Stone w kampanii Calvin Klein

Najnowsza kampania Calvin Klein Jeans to piękne odniesienie do dawnych czarno-białych zdjęć marki, przełamane nowoczesnym napisem #mycalvins. Chociaż pomysł wykorzystania hasztaga wydaje się całkiem ciekawy, to jednak Lara Stone okazała się największą gwiazdą kampanii.

Lara Stone w kampanii Calvin Klein

Reklama dla CK to dobra wiadomość dla wiernych fanów Lary Stone. Modelka urodziła właśnie swoje pierwsze dziecko i najwyraźniej nie zwalnia tempa. Wraca do modelingu w naprawdę świetnej formie. Dowodem na to są zdjęcia z kampanii Calvin Klein Jeans jesień-zima 2014/2015, gdzie w centralnym miejscu widnieje napis #mycalvins.

Jak pamiętamy marka już raz użyła motyw hasztaga promując bieliznę CK. Pomysł był bardzo prosty i genialny zarazem. Gwiazdy ubrane w bieliznę CK publikowały swoje prywatne zdjęcia na Instagramie i Twitterze, podpisując je #mycalvins.[/url=http://vumag.pl/newsy/show-yours-mycalvins,62477.html] W kampanii wzięły udział tak znane osoby jak: Miranda Kerr, Kendall Jenner, Iggy Azalea, a nawet sama Lara Stone. Zdjęcia zrobiły furorę w Internecie i najwyraźniej musiały przynieść spore zyski firmie, ponieważ postanowiła ona wykorzystać hasztag po raz kolejny, tym razem w kampanii Jeansów.

Przeczytaj więcej: Calvin Klein namawia: pokaż majtki!

Lara Stone w kampanii Calvin Klein

Zdjęcia do kampanii Calvin Klein Jeans wykonał duet Mert Alas i Marcus Piggott. Jest to pierwsza sesja zdjęciowa modelki od czasu urodzenia swojego synka. Lara wygląda naprawdę seksownie, zwłaszcza u boku przystojnego modela Matta Terry'ego.

Firma musiała zauważyć spory potencjał jaki niosą z sobą media społecznościowe. Patrząc na napis #mycalvins, na myśl przychodzi mi od razu reklama perfum CK One, dla której inspiracją były zdjęcia typu selfie. Marka najwyraźniej chce zmienić swój wizerunek na bardziej nowoczesny i młodzieżowy. Może dlatego w swojej ostatniej kampanii Calvin Klein postanowił zastąpić Kate Moss jej młodsza siostrą Lottie?

Lara Stone w kampanii Calvin Klein

Tematy:

Nieprawidłowy email