Lara Stone o macierzyństwie

Ciąża jest przełomowym momentem dla każdej kobiety. Wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, jednak daje nam najpiękniejszy dar życia, jakim jest dziecko. Niedawno przekonała się o tym czołowa modelka Lara Stone, która szczerze opowiada o swoich przeżyciach związanych z macierzyństwem.

Getty Images / Bulls Press

Lara Stone pochodzi z Holandii, odkryta została w wieku 15 lat podczas konkursu Elite Model Look. Modelka często występowała w kampaniach Calvina Kleina, DKNY i Toma Forda, podpisała również kontrakt z marką L’Oreal. Ranking models.com uznał ją za jedną z najseksowniejszych modelek świata. Teraz jest mamą 13 miesięcznego Alfreda. Mogłoby się wydawać, że modelka osiągnęła wszystko, a teraz może cieszyć się szczęśliwym życiem razem ze swoim synkiem i mężem Davidem Walliamsem. Niestety bycie jednocześnie mamą i ikoną mody to wcale nie taka prosta sprawa.

Presja ze strony otoczenia może niekorzystnie wpływać na kondycję psychiczną „świeżo upieczonej” mamy. Modelka pokazała jednak, że jest w stanie pokonać wszystkie trudności. W związku z tym postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami w najnowszej książce Jamesa Duigana, który jest również trenerem personalnym modelki. Jej wskazówki mogą być przydatne nie tylko dla kobiet z pierwszych stron gazet, ale również tych, które chcą się czuć dobrze we własnym ciele.

Lara Stone przyznała, że czas ciąży wcale nie był najpiękniejszym momentem jej życia. Modelka zdradza, że wciąż puchła, miała bardzo słabe włosy, brakowało jej energii, a na dodatek doskwierał jej wilczy apetyt. Na szczęście cała ciąża przebiegała bez większych problemów. Lara przyznaje, że bardzo trudno było pogodzić się jej z nowym wyglądem. Niestety po ciąży ciało nie jest już w tak dobrej kondycji jak wcześniej.

- Miałam wiele wzlotów i upadków odnośnie odbioru własnego ciała. Chociaż wiem, że na każdym etapie swojego życia powinnam być po prostu szczęśliwa mając piękne i zdrowe dziecko – tłumaczy Lara Stone.

Niedawno modelka pojawiła się w Cannes, gdzie prezentowała się absolutnie zjawiskowo. Patrząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć, że modelka ma jakiekolwiek problemy z wagą. Jak ona to robi? Przede wszystkim postawiła na zdrową dietę i dużo ruchu. Modelka przyznaje, że od czasu porodu wciąż toczyła ze sobą walkę, aby zaakceptować zmiany w swoim ciele. Jednak dieta Clean & Lean oraz ćwiczenia pomogły jej przezwyciężyć trudności. Twierdzi, że jest teraz silniejsza i pewniejsza siebie, nawet jeśli nie mieści się w swoje stare jeansy.

- Jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej, cieszę się każdą minutą bycia mamą - komentuje modelka.

Getty Images / Bulls Press
Getty Images / Bulls Press
Getty Images / Bulls Press
Getty Images / Bulls Press
Getty Images / Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email