Lady Gaga w obiektywie Karla Lagerfelda. Zdjęcia zrobiono w apartamencie Coco Chanel!

Lady Gaga i jej stylista, Brandon Maxwell zdobią okładkę ostatniego numeru magazynu „The Hollywood Reporter”. Gwiazda i jej stylista zostali sfotografowani przez Karla Lagerfelda w legendarnym apartamencie Coco Chanel w Paryżu. Sesję zrobiono, aby uczcić doroczny ranking hollywoodzkich stylistów, w którym Brandon uplasował się na 12 miejscu.

fot. Karl Lagerfeld / The Hollywood Reporter

Ranking 25 najważniejszych stylistów w Hollywood jest co roku tworzony przez dziennikarzy „The Hollywood Reporter”. To najważniejsze podsumowanie tego, kto liczy się w showbiznesie i wyraźne wskazanie, kto jest najlepiej ubrany. W tym roku na pierwszym miejscu znalazła się Petra Flannery, która odpowiada za wszystkie kreacje Emmy Stone, w tym genialne spodnie, które gwiazda założyła na Złote Globy. Ale to nie Flannery i Stone, a Lady Gaga i jej stylista, Brandon Maxwell, znaleźli się na okładce magazynu.

fot. Karl Lagerfeld / The Hollywood Reporter

Zdjęcia zostały zrobione w Paryżu, w miejscu o którym marzą wszyscy styliści i fotografowie mody na świecie — apartamencie Coco Chanel przy 31 Rue Cambon w Paryżu. Ponieważ sesja odbyła się w siedzibie Chanel, jej autorem mógł być tylko jeden człowiek. Karl Lagerfeld. Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy Lady Gaga i Kaiser Lagerfeld znajdą czas na spotkanie. Udało się w trakcie paryskiego fashion weeku. Brandon Maxwell i Lady Gaga pozują na słynnych schodach, po których codziennie stąpała Gabrielle Chanel. W wywiadzie, jakiego udzielili magazynowi, mówią o swojej współpracy (która nie zawsze idzie jak po maśle, bowiem Lady Gaga doskonale wie, czego chce i nie spocznie, jeśli tego nie dostanie) i inspiracji. Wokalistka wyznała, że dla niej największym źródłem kreatywnych pomysłów jest natura. „Artyści, którzy twierdzą, że są oryginalni, są naiwni. Zanim pojawili się oni, była natura. To ona jest źródłem wszystkiego,” podsumowała Lady Gaga.

fot. Karl Lagerfeld / The Hollywood Reporter

„Dzisiaj nie zrobimy nic bez Karla,” wyznała Lady Gaga podczas sesji. „Dokładnie tak samo zachowuję się, gdy jestem na scenie z Tonym Bennettem. On jest gwiazdą bo jest legendą. I tak samo jest z Karlem. Gaga poprosiła, by na sesji znalazł się szampan. Została sfotografowana z kieliszkiem bąbelków ubrana w tą samą sukienkę Chanel, którą miała na sobie Cindy Crawford, gdy pozowała Peterowi Lindberghowi dla „VOGUE” w 1991 roku. „Siedzę na kanapie Coco i piję szampana w jej apartamencie. To musi być moment, który zapamiętam na zawsze. Bo nie tworzymy tylko mody jako ulotnej stylizacji. Tworzymy doświadczenie. To nasze życie. Dlatego robię to każdego dnia. Moda jest moją zbroją i dodaje mi odwagi,” wyznała.

Tematy:

Nieprawidłowy email