Lady Gaga w kampanii Versace

To już potwierdzone. Lady Gaga została nową twarzą Versace.

Zdjęcia vuMag BlueServices

PRZYJAŹŃ CZY BIZNES? – pytaliśmy jakiś czas temu na łamach VUMAG. Znamy już odpowiedź: TO BIZNES! Lady Gaga została twarzą wiosennej kampanii Versace!

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia duetu Mart&Marcus, na których Lady Gaga reklamuje akcesoria słynnego włoskiego domu mody. Gwiazda estrady, znana z wielu modowych wpadek i licznych skandali, znów szokuje. Jednak tym razem robi to w wysublimowany sposób. Po prostu, jest Donatellą Versace! Lady Gaga wygląda jak młodsza siostra projektantki! Donatella Versace z tego faktu jest wyraźnie zadowolona.

– Ona jest dla mnie jak rodzina - mówi Donatella Versace. – To dla mnie wielki zaszczyt, że moja wieloletnia przyjaciółka Lady Gaga została twarzą nowej kampanii Versace. Chciałam uchwycić jej prawdziwe piękno i osobowość. Te zdjęcia są bardzo eleganckie, a jednocześnie zmysłowe.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Cała kampania trafi do magazynów i na billboardy z początkiem przyszłego roku, ale już teraz oglądać można w sieci pierwsze zdjęcia z kampanii zatytułowanej Lady Gaga for Versace.

– Lady Gaga ma w sobie DNA Versace – komentuje kampanię Donatella Versace i trudno się z nią nie zgodzić. Słynna piosenkarka na wielkie wyjścia wielokrotnie wybierała projekty włoskiego domu mody. Na ostatniej płycie wokalistki ARTPOP pojawiła się nawet piosenka Donatella, dedykowana ukochanej projektantce. Włoska przyjaciółka Lady Gagi szybko odpowiedziała prezentem na prezent.

Co sądzisz o zdjęciach Merta Alasa i Marcusa Piggotta?

Tematy:

Nieprawidłowy email