Lady Gaga w kampanii Versace bez retuszu

Bliska przyjaźń Lady Gagi z Donatellą Versace zaowocowała kampanią reklamową włoskiego domu mody. Ten fakt nie budzi większego zdziwienia. Zdziwienie za to mogą wzbudzić zdjęcia z tej samej kampanii, ale pozbawione retuszu.

Versace

Już w listopadzie pojawiły się pierwsze zdjęcia kampanii Versace, której twarzą została Lady Gaga. Reklama włoskiego domu mody zbiegła się z premierą nowej płyty wokalistki i zapewne miała duży wpływ na potrzebne artystce zamieszanie wokół jej osoby. Taki układ był korzystny dla obu stron, w końcu przyjaciół ma się po to, aby sobie pomagać.

Zastanawiam się, czy opublikowanie zdjęć z kampanii bez retuszu Lady Gagi można także rozpatrywać w kategoriach aktu przyjaźni. Bo oprócz kolejnej fali rozgłosu, na pewno nie wpłyną korzystnie na jej wizerunek. Ukazują one niezbyt atrakcyjną i zmęczoną życiem kobietę, która diametralnie różni się od osoby zaprezentowanej w kampanii. I nie ma w tym nic dziwnego – w końcu wszystkie oficjalnie publikowane zdjęcia poddawane są obróbce graficznej. Mam jednak wrażenie, że służą one zaprezentowaniu umiejętności grafików komputerowych, zamiast pokazywaniu kobiecego piękna.

Co myślicie o zdjęciach Lady Gagi bez retuszu?

Versace
Versace
Versace

Tematy:

Nieprawidłowy email