Kylie Minogue w kampanii bielizny Sloggi

Nieziemska figura Kylie Minogue zaowocowała kontraktem reklamowym. Wokalistka pojawiła się w kampanii marki Sloggi – tańszej linii Triumpha.

fot. Steve Shaw / Sloggi

Filigranowa postura Kylie Minogue wyklucza wokalistę z grona typowych modelek, ale nieprzeciętna uroda nie dyskwalifikuje jej od występowania w reklamach. Marka Sloggi zaangażowała wokalistkę do kampanii reklamowej zimowej kolekcji swojej bielizny. Sesja zdjęciowa utrzymana jest w zmysłowym klimacie, mimo iż Kylie Minogue nie pokazuje zbyt dużo ciała. Bawełniane i koronkowe majtki zestawione są z kaszmirowymi sweterkami. Takie stylizacje doskonale wpisują się w zimowy klimat najnowszej kolekcji.

Seksowna Kylie Minogue pozuje w klimatycznej sypialni, na nieco ”potarganej” pościeli. Zdjęcia są delikatne i gustowne, a wokalistka wygląda na nich jak nastolatka. Sloggi (siostrzana marka firmy Triumph) doskonale wybrała nową ambasadorkę swoich produktów – w końcu pośladki Kylie są jednymi z najpiękniejszych w show-biznesie. Zdjęcia do kampanii wykonał Steve Shaw.

fot. Steve Shaw / Sloggi
fot. Steve Shaw / Sloggi
fot. Steve Shaw / Sloggi

Tematy:

Nieprawidłowy email