Kylie Jenner w koszulce MISBHV

Najmłodsza siostra Kim Kardashian znów postawiła na ubrania polskiej marki. Za kulisami sesji do magazynu "ELLE" sfotografowana została w T-shircie z kolekcji MISBHV.

Polskie marki coraz częściej trafiają w gusta światowych gwiazd. Projekty Magdy Butrym można znaleźć w garderobie Kim Kardashian, Chrissy Teigen, a także Alessandry Ambrosio. W koszulkach Local Heroes chodziła Rihanna, a także Justin Bieber. Jakiś czas temu wspominaliśmy także o sukcesie polskiej marki God Save Queens, której udało się dotrzeć do Kylie Jenner.

Jednak to nie jedyna polska marka, która wpadła w oko Kylie. Najmłodsza siostra Kim Kardashian sfotografowana została ostatnio za kulisami sesji do najnowszego numeru brytyjskiego wydania „ELLE”. Do zdjęcia pozowała z popularnym w ostatnim czasie modelem Lucky Blue, którego zobaczyć można było między innymi w kampanii okularów Tom Ford oraz Hilfiger Denim. Jennerka miała na sobie czerwony T-shirt Damaged z najnowszej kolekcji MISBHV "After Dark". Zdjęcie Kylie i modela pojawiło się na instagramowym profilu marki. Gratulujemy kolejnego sukcesu!

Tematy:

Nieprawidłowy email