Kolejna okładka dla Kylie Jenner

Kylie Jenner, najmłodsza siostra Kim Kardashian West, poszerzyła swoje portfolio o kolejną modową okładkę. 18-latka została gwiazdą nowego wydania brytyjskiej edycji magazynu „ELLE”.

Foto: Materiały prasowe

Kylie Jenner zaproszona została przez popularny magazyn o modzie do udziału w sesji okładkowej do jego lutowego numeru. Amerykańska gwiazdka reality show „Keeping Up with the Kardashians” w ostatnich miesiącach 2015 roku zdecydowanie zyskała na popularności. Wysoka, najwyższa z całej rodziny, ilość pobrań jej nowej aplikacji, kolekcja do makijażu ust wyprzedana w kilka sekund, a także okładki dla takich prestiżowych tytułów jak „Interview”, „ELLE Canada” a ostatnio także edytorial w amerykańskiej edycji „Vogue’a”. Wszystko to przydarzyło się będącej zawsze z boku, Kylie.

Dla brytyjskiego wydania „ELLE” nastolatka pozowała przed obiektywem Jana Weltersa wystylizowana między innymi biały komplet, koszulkę i kurtkę, z najnowszej kolekcji francuskiego domu mody Dior. Sesja opatrzona została także wywiadem, w którym Kylie opowiada między innymi o swojej zwariowanej rodzince oraz Caitlyn Jenner.

Tematy:

Nieprawidłowy email