Internauci wyśmiewają okładkę z Kylie Jenner

Od jakiegoś czasu siostry Jenner są na ustach wszystkich. Zarówno Kendall, jak i Kylie świetnie radzą sobie w branży mody i show-biznesu. Brylują na imprezach i okładkach popularnych magazynów. 18-letnia Kylie Jenner pojawiła się niedawno na okładce „Paper Magazine”. Sesja młodej celebrytki nie spotkała się z entuzjazmem fanów. Zobaczcie dlaczego!

Foto: Materiały prasowe

Wszędzie jej pełno. Kylie Jenner w stu procentach wykorzystuje swoje pięć minut w show-biznesie. 18-letnia gwiazdka gościła już na łamach wielu pism kobiecych. Ostatnio do współpracy zaprosili ją redaktorzy „Paper Magazine”; pisma, w którym rok temu zaprezentowała się przyrodnia siostra Kylie – Kim. Nagie zdjęcie pupy Kardashian komentowane było niemal przez wszystkie serwisy modowe i show-biznesowe.

Foto: Materiały prasowe Kylie Jenner

Wydawać by się mogło, że sesja Kylie dla "Paper Magazine" również będzie spektakularna. Niestety, tak się nie stało. Najnowsza okładka z udziałem Jenner jest delikatnie mówiąc, niezbyt udana.

Różowa peruka, dziwny makijaż, plastikowa poza, powiększone za pomocą Photoshopa oczy i usta sprawiają, że Jenner wygląda sztucznie, bardzo kiczowato i karykaturalnie. Okładkowe zdjęcie oraz całą sesję sfotografował Erik Madigan Heck.

Foto: Materiały prasowe Kylie Jenner

Jenner pochwaliła się oczywiście nową sesją na Instagramie. Zamiast pochwał, jej konto zalała fala negatywnych komentarzy. -Straszysz! Co się stało z twoją twarzą? – pisali internauci. - Ta sesja jest tak zła, że nie zasnę-komentowali inni. A wy co myślicie o okładce i całej sesji?

Foto: Materiały prasowe Kylie Jenner

Tematy:

Nieprawidłowy email