Kristen Stewart gwiazdą paryskiego "Vogue'a"

Kristen Stewart już od kilku sezonów zaliczana jest do muz Karla Lagerfelda. Zatem nic dziwnego, że również ona znalazła się w najnowszym wydaniu "Vogue Paris”. Zobaczcie najnowsze zdjęcia aktorki.

Foto: Materiały prasowe

Kristen Stewart to jedna ze współczesnych muz Karla Lagerfelda. Hollywoodzka aktorka została ambasadorką Chanel, bierze udział w pokazach, a na czerwonym dywanie prezentuje się w projektach przygotowanych przez kreatora. Zatem nic dziwnego, że Kristen została gwiazdą najnowszego grudniowo-styczniowego wydania paryskiego "Vogue’a". Bo to właśnie Karl Lagerfeld odpowiada za to wyjątkowe wydanie. Zaproszony przez Emmanuelle Alt, redaktor naczelna magazynu, projektant do tego przedsięwzięcia zaangażował również swoje muzy. Na okładce pozuje z Lily-Rose Depp, a w środku numeru znajdziemy edytorial z udziałem właśnie Kristen Stewart.

Foto: Materiały prasowe Kristen Stewart Vogue Paris

Hollywoodzka gwiazda pozuje w ukochanym hotelu dyrektora kreatywnego i samej Coco Chanel – paryskim Ritzu. Zdjęcia wykonał oczywiście sam Lagerfeld, a za stylizację gwiazdy odpowiadała Emmanuelle Alt. Na zdjęciach zobaczymy przede wszystkim projekty Chanel, które przełamane zostały propozycjami od innych topowych projektantów.

Foto: Materiały prasowe Kristen Stewart Vogue Paris
Foto: Materiały prasowe Kristen Stewart Vogue Paris

Tematy:

Nieprawidłowy email