Kristen Stewart zagra Coco Chanel

Aktorka znana z serii filmów „Zmierzch” wcieli się w postać Coco Chanel w krótkometrażowym filmie, wyreżyserowanym przez Karla Lagerfelda na potrzeby francuskiego domu mody. Czy ta rola otworzy Kirsten Stewart drzwi do zagrania roli w wielkiej produkcji o Coco Chanel?

Foto: Getty Images

Kilka sezonów temu Kristen Stewart została twarzą domu mody Chanel i jak widać, Karl Lagerfeld miał co do niej określony plan. Teraz Kristen jest już nie tylko modelką, ale także aktorką francuskiego domu mody. Stewart wcieli się w rolę Coco Chanel w krótkometrażowym filmie, jaki powstaje na potrzeby tegorocznego pokazu Métiers d'Arts, który odbędzie się 1 grudnia w Rzymie.

25-letnia aktorka zagra sceny związane z młodością francuskiej projektantki, podczas gdy w scenach poświęconych jej dojrzałemu wiekowi zobaczymy Geraldine Chaplin. Zdjęcia do produkcji odbyły się w zeszłym miesiącu i trwały zaledwie dwa dni. Obraz ma przedstawiać fikcyjne kulisy powstawania filmu biograficznego o Gabrielle.

Jaka jest Coco Chanel w aktorskiej interpretacji Kristen Stewart? „Wredna, nawet bardzo wredna” – powiedział Lagerfeld o postaci zagranej przez Kristen - „Narzeka na wszystko, co ją otacza. Jest wredna w stosunku do reżysera i producenta”.

Żałujemy, że nowo powstający film o Coco Chanel ma krótkometrażowy wymiar, ale cieszymy się z każdej nowej produkcji poświęconej naszej ulubionej postaci ze świata mody.

Tematy:

Nieprawidłowy email