Kris Jenner w oryginalnej sesji dla „Harper’s Bazaar”

Jej życie to prawdziwy cyrk. Wypromowała już wszystkie swoje córki, teraz przyszedł czas na nią. Najnowsze zdjęcia Kris Jenner pojawiły się w marcowym numerze amerykańskiego „Harper’s Bazaar”.

Foto: Materiały prasowe

Niewiele osób potrafiłoby dokonać tego, co ona. Jej rodzina to prawdziwa maszynka do zarabiania pieniędzy. Jej córki wydają książki, prowadzą swoje strony internetowe, talk-show, projektują ubrania, kolekcje kosmetyków, chodzą po wybiegach u największych projektantów mody, a także podpisują lukratywne kontrakty reklamowe. Tym wszystkim zawiaduje właśnie Kris Jenner – mama menedżer, pomysłodawczyni i producentka reality show Keeping Up With the Kardashians.

Teraz najwidoczniej przyszedł czas na autopromocję. Kris Jenner została bohaterką sesji, która pojawiła się w najnowszym, marcowym, numerze amerykańskiego „Harper’s Bazaar. Edytorial powstał w cyrku, a jego autorem nie jest nikt inny jak kontrowersyjny fotograf Terry Richardson. To właśnie przed jego obiektywem ubrania zrzucały córki Kris.

Foto: Materiały prasowe Kris Jenner for Harper's Bazaar

Na zdjęciach wystylizowanych przez Joannę Hillman zobaczymy propozycje od takich światowych projektantów i domów mody jak Marc Jacobs, Balmain, Tommy Hilfiger, Manolo Blahnik, Gianvito Rossi, a także Hugo Boss.

Foto: Materiały prasowe Kris Jenner for Harper's Bazaar

Tematy:

Nieprawidłowy email