Zostań modelką (lub modelem) VU MAG!

Zastanawiasz się, jak wygląda praca modelki/modela? Chcesz spróbować swoich sił przed obiektywem znanego fotografa? Nic prostszego! Zgłoś się do konkursu i weź udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej VU MAG!

Foto: Zdjęcia własne VU MAG

Pamiętacie sesję zdjęciową „Dziewczyny VU w bikini”?  Jej bohaterkami były nasze czytelniczki, które zgłosiły się do konkursu i wygrały dzień na profesjonalnym planie zdjęciowym oraz sesję w formie wideo na naszej stronie. Od tego czasu minęło kilka miesięcy, a my wciąż otrzymujemy pytania o kolejną edycję konkursu. Dlatego postanowiłyśmy po raz kolejny zaprosić was do zabawy. Kto chce zostać modelką / modelem VU MAG?

Tym razem na tapetę bierzemy wiosenne trendy. Chcemy pokazać, że moda nie zna ograniczeń i może być świetną zabawą. Wiek, płeć i wymiary nie mają znaczenia! Zgłoś się do konkursu i przeżyj niezapomnianą przygodę z redakcją VU!

Jak to zrobić?

1. Zrób zdjęcie lub wideo całej sylwetki w dowolnej stylizacji.

2. Opublikuj swój post na Facebooku pod postem konkursowym lub na Instagramie.

3. Do zdjęcia dodaj nazwę stylizacji (max. 5 słów), dodaj hashtag #TrendyWiosnaVU, oznacz nasz profil FB: @VU MAG, Instagram: @vu_mag.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem, w którym znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone 8 lutego w naszym serwisie oraz na Facebook’u VU MAG.

Kilka spraw organizacyjnych:

Realizację sesji planujemy na 13 lutego w Warszawie. Godziny przybycia będziemy ustalać indywidualnie z każdym z uczestników sesji. Osobom spoza Warszawy zwracamy koszta podróży do wysokości 260 zł (za okazaniem rachunku). Sesja potrwa kilka godzin, na planie gwarantujemy wyżywenie i świetną atmosferę!

Tematy:

Nieprawidłowy email