Kampania kolekcji „Wonderland” TOMAOTOMO

Pokaz kolekcji „Wonderland” marki Tomaotomo był piękną, przedświąteczną klamrą, która zamknęła modowy rozdział 2015 roku. Minął ponad miesiąc, a Tomasz Olejniczak po raz kolejny dostarcza nam baśniowych wrażeń – projektant zaprezentował kampanię wiosenno-letniej kolekcji.

Foto: TOMAOTOMO

Pokaz kolekcji „Wonderland” Tomaotomo odbił się dużym echem w środowisku mody. Nie tylko ze względu na magię i niezwykłą atmosferę wydarzenia, ale przede wszystkim ze względu na widoczny i ogromny progres, jaki Tomasz Olejniczak zrobił w swojej pracy. Każda kolejna kolekcja pokazywała tendencje rozwojowe twórczości projektanta, ale „Wonderland” to zupełnie nowy wymiar polskiej mody. Olejniczak przeskoczył nie tylko swoje możliwości, ale także wyraźnie wyprzedza konkurencję. Tylko w VU MAG możecie zobaczyć całą kolekcję prosto z wybiegu!

U nas także debiutuje kampania promująca wiosenno-letnią kolekcję 2016. Motywem przewodnim „Wonderland” jest baletnica, a więc na planie zdjęciowym sesji nie mogło zabraknąć… łabędzia!

Foto: TOMAOTOMO Kolekcja Wonderland TOMAOTOMO
Baletnica to dla mnie niezwykle emocjonalne i delikatne utożsamienie kobiety. W swojej kolekcji chciałem wydobyć właśnie te dwa skojarzenia, dlatego tkaniny, formy i konstrukcje w „Wonderland” są lekkie i zmysłowe. Jeśli balet, to sztuka. Jeśli sztuka to „Jezioro Łabędzie”. Łabędź to wdzięk. Stąd w kolekcji sporo inspiracji piórami, występuje sporo zmysłowych koronek, koralików, pereł i kryształów
powiedział projektant Tomaotomo w rozmowie z VU

Tomasz Olejniczak na potrzeby tej kolekcji osobiście zaprojektował tkaninę z jedwabnego żakardu – wykańczana złotymi, srebrnymi oraz fioletowymi nićmi jest kropką nad i całej kolekcji. „Wonderland” to hołd dla zmysłowej, delikatnej, a zarazem mocnej i eleganckiej kobiety.

Na zdjęciach do kampanii widzimy Paulinę Kubaczyk, zdjęcia wykonała MANGDA – fotografka specjalizująca się w zdjęciach kobiet. Makijaż wykonała Katarzyna Pawlak, fryzury – Łukasz Zaleski.

Foto: TOMAOTOMO Kolekcja Wonderland TOMAOTOMO
Foto: TOMAOTOMO Kolekcja Wonderland TOMAOTOMO
Foto: TOMAOTOMO Kolekcja Wonderland TOMAOTOMO
Foto: TOMAOTOMO Kolekcja Wonderland TOMAOTOMO

Tematy:

Nieprawidłowy email