Kolekcja pomadek VICE Urban Decay

Marka Urban Decay wprowadziła do sprzedaży aż 100 odcieni pomadek VICE Lipstick. Jak do tej pory jest to ich największa kolekcja. Teraz każda z nas może wybierać spośród jasnych kolorów, głęboko nasyconych, seksownych odcieni i neutralnych barw na każdą okazję.

Foto: Materiały prasowe

W kolekcji znalazły się zupełnie nowe palety kolorów, jak również propozycje nawiązujące do dobrze znanych i lubianych produktów z logo Urban Decay, w tym cieni do powiek i konturówki.

Pomadki VICE wyróżnia kremowa formuła, która dokładnie pokrywa usta za pierwszym pociągnięciem. Warto też zwrócić uwagę na intensywność kolorów, a to zaprawą wysokiego poziomu nasycenia pigmentami. Również opakowanie pomadki VICE Lipstick zostało odświeżone. Jest teraz znacznie bardziej wystrzałowe, przypomina łuskę naboju.

Foto: Materiały prasowe VICE Urban Decay Lipstick
Foto: Materiały prasowe VICE Urban Decay Lipstick

W ogromnej palecie Urban Decay znajdziemy teraz znacznie więcej, bo aż sześć rodzajów wykończeń między innymi intensywny mat, transparentne wykończenie, czy też perłowe akcenty. Aby dopełnić perfekcyjny makijaż ust, marka przygotowała także paletę konturówek. Całość kolekcji znajdziecie w sklepie online Urban Decay.

Foto: Materiały prasowe VICE Urban Decay Lipstick

Tematy:

Nieprawidłowy email