Kolejna polska marka podbiła serca Kardashianek

Local Heroes, God Save Queens, MISBEHAVE, a także Magda Butrym - to marki, które znajdziemy w szafie sióstr Kardashian-Jenner. Jak się okazuje to nie wszystkie elementy garderoby celebrytek z polską metką.

SMAGA

Kylie Jenner w swojej szafie ma kostiumy God Save Queens, dres od Local Heroes, a także bluzy i t-shirty od MISBEHAVE. Kim Kardashaian pokochała plecione spódnice ze skóry od Magdy Butrym, w oko wpadło jej także body z metką God Save Queens. Jak się okazuje, to nie jedyne marki ubraniowe z Polski, które w swojej garderobie posiadają najpopularniejsze siostry na świece.

SMAGA

Do tego zacnego grona już jakiś czas temu dołączył Kuba Smaga, który zajmuje się projektowaniem skórzanych akcesoriów – w tym torebek i plecaków z charakterystycznym futrzanym elementem. I to właśnie z plecakami marki SMAGA od jakiegoś czasu nie rozstaje się Kylie Jenner i Khloe Kardashian. Projekty wykonywane są z naturalnych skór i futer, między innymi z lisa i jelenia. Właśnie plecaki ze wstawką z futra upodobały sobie celebrytki. Kylie w czarnym wydaniu, a Khloe z futrem w naturalnym kolorze. Cena takiego akcesorium to około 500 euro.

Foto: East News EN_01216629_0665

Tematy:

Nieprawidłowy email